Dailių kojyčių ir žavaus pedikiūro metas jau visai ne už kalnų, todėl šiandien siūlome pasirūpinti savo grožiu ir padovanoti savo pėdoms gaivinančią ir gražinančią procedūrą – higieninį pedikiūrą su lakavimu arba ilgalaikiu lakavimu. Padovanokite sau galimybę džiaugtis tobulai atrodančiomis pėdomis, kuriomis šiandien pasirūpins stiliaus studijos & SPA „Tigrinė lelija“ specialistai už mažesnę kainą!

 

Profesionaliai atliekama procedūra atgaivins Jūsų pavargusias pėdas, pagerins kraujotaką, sušvelnins odą, o Jums patiems suteiks malonių ir atpalaiduojančių pojūčių. Žinoma, vienas iš pedikiūro aspektų – estetiškai atrodančios pėdos, tačiau pedikiūras taip pat padeda apsaugoti kojas nuo įvairiausių problemų: įaugusių nagų, nuospaudų ar net nagų grybelio. Svarbiausia reikėtų žinoti, kad tinkama kojų priežiūra prasideda būtent nuo pedikiūro.

 

Taigi, pasinaudojus šios dienos puikiu pasiūlymu, Jūs mėgausitės puikia 2 val. trukmės procedūra, po kurios Jūsų pėdos bus itin lengvos ir gražios, o Jūs ilgam pamiršite rūpesčius dėl savo kojų.

 

Pedikiūro eiga:

·         kojų dezinfekcija;

·         pėdų mirkymas;

·         kietos odos pašalinimas ir šveitimas;

·         odelių sutvarkymas;

·         formos suteikimas nagams;

·         odos šveitimas su pilingu;

 

ilgalaikis lakavimas pasirinkta spalva: lako pagrindas, 2 lako sluoksniai, lako apsauga.

 

Jei pageidausite nulakuosime paprastu arba ilgalaikiu laku už priemoką

 

Jūsų pėdas palepins stiliaus studijos & SPA „Tigrinė lelija“ specialistai, kurių tikslas – visą dėmesį sutelkti į Jūsų poreikius, juos pastebėti ir įgyvendinti. Salone Jūs visuomet būsite išskirtinė ir specialistų dėmesio centre. Nustokite svajoti! Tapkite tokiais, kokiais visuomet norėjote būti, nes su šio salono specialistais tai tikrai įmanoma ir labai lengvai įgyvendinama.

 

Trukmė 90 min.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pedikiūras su Kangalo SPA + Gelinis lakavimas

  • Prekės kodas: PED-0001
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 35.04€
  • 31.46€

  • Be PVM: 26.00€

Žymos: pedikiūras, kangalo, spa, gelinis, lakavimas, pedikiŪras